Ambulantní pracoviště Poliklinika Plzeň - Slovany

Na tomto již několik let zavedeném pracovišti na Poliklinice Slovany provádíme veškeré výkony v lokální anestezii (místním umrtvení), zejména operace očních víček, odstálých ušních boltců, excize nevzhledných jizev a pigmentových znamének, plastiky nehtových lůžek u zarůstajících nehtů, rozšíření červeně rtů, výplně a odstranění vrásek v obličeji a na krku, korekce nadměrného pocení (zejména podpaží). Pracoviště je pro tyto výkony plně vybaveno.

Pracoviště s lůžkovou částí Fakultní nemocnice Plzeň - Lochotín

Na tomto pracovišti na operačních sálech plastické chirurgie Fakultní nemocnice Plzeň provádíme veškeré výkony v celkové anestezii (narkoze), je zde možno provádět i výkony v lokální anestezii (místním umrtvení) a to i ambulantním způsobem (viz záložka operace). Operační sál je plně vybaven pro výkony v celkové anestezii (narkoze), během operace o pacienta pečuje vyškolený zdravotnický personál. Po operacích v celkové anestezii (narkoze) je pacient krátkodobě hospitalizován na lůžkovém oddělení plastické chirurgie, kde je trvale pod dohledem zdravotnického personálu. K dispozici jsou pokoje určené pro pacienty po kosmetických operacích (max. 3 pacienti na pokoji) nebo nadstandardní pokoje určené jen pro 1 pacienta, pokoj je vždy vybaven vlastní sprchou a WC.

Pracoviště WB Aesthetics, s.r.o. Planá u Mariánských Lázní

WB Aesthetics, s.r.o. disponuje moderními operačními sály se špičkovým technickým vybavením, konzultačními prostorami a komfortním lůžkovým oddělením.